skarpetki na jesień

Modne skarpetki na jesień

Zabawne skarpetki, które rzucają się w oczy, zyskują na popularności. Są doskonałym uzupełnieniem każdego stroju o każdej porze roku. Odpowiednio dobrane, mogą też być znakomitym kontrastem do spodni czy butów, wprowadzając do stroju odrobinę szaleństwa i radości. 

Lato to czas, w którym często nosimy krótsze spodnie, dzięki czemu skarpety są bardziej widoczne - wyróżnij się z tłumu, nałóż skarpetki we wzorki. Kolorowe skarpety we wzorki są świetne także na jesień. Jakie wybrać, by pasowały do stroju, a jednocześnie do jesiennej szarugi i chłodów? 

 

Ciepłe i wygodne

 

Chłodna jesień to czas, w którym warto stawiać na wygodne skarpety, które ogrzeją stopy. W naszym sklepie znajdziecie takich niemało. Wszystkie nasze skarpety produkujemy z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu skarpetki nie kurczą się po praniu, nie niszczą. Wyglądają doskonale, nawet, jeśli mamy je już wiele miesięcy. Wybór ciepłych, wygodnych skarpetek, nie musi oznaczać konieczności zakupu skarpetek banalnych. Warto stawiać na wyraziste kolory i ciekawe wzory. Dzięki temu szarość jesieni zostanie choć trochę przełamana, a samo noszenie oryginalnych skarpetek bez wątpienia przyczyni się do poprawny naszego nastroju. Co więcej - nie tylko naszego. Każdy, kto zauważy taki nietypowy - jak na jesień - element stroju, bez wątpienia także się uśmiechnie.

 

Powrót do lat 80-tych

 

Od kliku sezonów wraca moda lat 80-tych. Ostre, wręcz jaskrawe kolory, wyraziste wzory, nietypowe nadruki. Wybierając takie skarpetki, postępujesz zgodnie z obowiązującą modą. Jednocześnie wprowadzasz do jesiennej szarości nieco barw i optymizmu. 

 

Chcesz nawiązać do kolorów jesieni? Postaw na dostępne u nas skarpetki w paski o ciepłych kolorach lub skarpetki w paski o kolorach bardziej wyrazistych. Ciekawym pomysłem jest też założenie skarpetek w żółto - pomarańczową szachownicę. 

 

Możesz też postawić na ciekawe połączenie klasyki i odrobiny szaleństwa, czyli znane od lat ciemne skarpetki w romby. Co ważne, romby są w ciekawych, wyrazistych barwach. Ten wybór polecamy wszystkim tym, którzy mają mniej odwagi i nie chcą nosić bardzo kolorowych skarpetek. Kolorowe romby są odrobiną szaleństwa, pozostała część skarpetek jest już w kolorach bardziej stonowanych.

 

Skarpetki nawiązujące do pasjiNie wyobrażasz sobie życia bez Internetu? Często kontaktujesz się w ten sposób ze znajomymi? Wybierz skarpetki w emotki, które przypomną o Twojej pasji. Lubisz koncerty, piwo, piłkę nożną, owoce? Zdecyduje się na kolorowe skarpetki, które mają elementy nawiązujące do Twoich zainteresowań. Jesienią chętnie spotykasz się w pubie ze znajomymi? Z pewnością zachwyca ich Twoje skarpetki w kolorowe drinki. Brakuje Ci letnich koncertów? Rockowe skarpetki bez wątpienia Ci o nich przypomną

 

Skarpetki dla pań

 

Panie zawsze chcą wyglądać zjawiskowo pięknie. Z naszymi skarpetkami jest to łatwe. Przy swobodnym stroju - na przykład dresie czy koszulce z nadrukiem - mogą postawić na kolorowe skarpety z wzorami, które komponują się ze strojem. Do spódniczek zaś świetnie pasują skarpetki nieco dłuższe. Będą fajnym nawiązaniem dla lat młodzieńczych. Każda z Pań będzie mogła sobie przypomnieć czasy, w których krótkie spódniczki i kolorowe, dłuższe skarpetki były codziennością szkolnych dni. To tylko dwie z wielu opcji. Do damskich spodni pasować będą nawet bardzo fantazyjne skarpety we wzorki. Warto bawić się kolorami skarpet, wybierać takie, które komponują się ze strojem lub są całkowitym kontrastem. Dobrym wyborem dla pań mogą być też skarpetki asymetryczne.

 

Skarpetki nie do pary

 

Sporo osób gubi skarpetki. Czy brak jednej skarpety z pary oznacza, że drugą trzeba wyrzucić? Oczywiście nie. Kolorowe skarpety we wzorki można nosić także, gdy nie są do pary. Takie skarpetki nie do pary będę ciekawym elementem stroju. Czymś, obok czego nikt nie przejdzie obojętnie. Poprawią nastrój i wprowadzą do stroju dużo radości. Osoba, która zdecyduje się na skarpetki nie do pary, bez wątpienia zostanie odebrana jako niebanalna, ciekawa. W pozytywnym znaczeniu tego słowa, po prostu inna.

 

Jakość jest ważna

 

Wysoka jakość skarpetek ma bardzo duże znaczenie. Znajdziecie u nas świetne skarpetki bawełniane lub bambusowe. Pierwsze polecane są między innymi z uwagi na trwałość oraz to, że pozwalają skórze oddychać. Są miękkie, wygodne i przewiewne. Bambusowe są ponadto bardzo delikatne. Można wręcz mieć poczucie, że skarpetek na nogach się nie ma. Bambusowe skarpetki, które są wytwarzane w naszej firmie, mają w swoim składzie dużą ilość materiału, który wpływa na ich elastyczność. Noszenie skarpetek bambusowych można więc polecić wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i komfort chodzenia.