Skarpetki z napisami damskie

Jest 3 produktów.
Skarpetki z napisami damskie

Skarpetki nie muszą być nudne! Od kilku sezonów na rynku królują skarpetki kolorowe, ze śmiesznymi wzorami i napisami. Cieszy nas ta moda, ponieważ takie skarpetki lubimy produkować najbardziej. Przynoszą szczęście i rozweselą niejedną osobę w pochmurny dzień.

Damskie skarpetki z napisami od 4lck

Damskie skarpetki ze śmiesznymi napisami to w 100 % produkt polski, wykonany z najlepszej jakości bawełny z dodatkiem polamidu i elastanu, a to wszystko, żeby zapewnić wysoki komfort użytkowania i zapobiec zsuwaniu skarpetek przy ich noszeniu.

widok
Skarpetki z tęczą Białe skarpetki z tęczowymi paskami przy ściągaczu oraz symbolami płci. Symbole Wenus i Mars są różne na obu skarpetkach. Z tyłu nad piątą znajdują się słowa, które po założeniu skarpetek układają się w napis FREE PLANET.
Damskie skarpetki z napisami OMG (Oh My God!) Czarne czy niebieskie? Niebieskie czy czarne? Prawa na lewą, czy lewa na prawą? Każdy się czasem zastanawia, co założyć... Te skarpetki mają ten sam wzór, ale prawa od lewej różni się kolorami. Idealne dla tych, którzy nie potrzebują pary do pary ;) Socks 4 Luck !!!  
Białe skarpetki z napisem Modne skarpetki z napisem "Stop plastic", w kolorze białym z czarnymi paskami na ściągaczu. Uratujmy Ziemię i chrońmy naszą Planetę przed plastikiem. Dzięki tym skarpetkom możesz wyrazić swoje zdanie - w słusznej sprawie oczywiście :) Ograniczajmy plastik jak tylko się da! Socks 4 Luck !!!

Skarpetki z napisami dla kobiet