Skarpetki z napisami damskie

Jest 4 produktów.
Skarpetki z napisami damskie

Skarpetki nie muszą być nudne! Od kilku sezonów na rynku królują skarpetki kolorowe, ze śmiesznymi wzorami i napisami. Cieszy nas ta moda, ponieważ takie skarpetki lubimy produkować najbardziej. Przynoszą szczęście i rozweselą niejedną osobę w pochmurny dzień.

Skarpetki z napisami

Damskie skarpetki ze śmiesznymi napisami to w 100 % produkt polski, wykonany z najlepszej jakości bawełny z dodatkiem polamidu i elastanu, a to wszystko, żeby zapewnić wysoki komfort użytkowania i zapobiec zsuwaniu skarpetek przy ich noszeniu.

widok
Nowy
Skarpetki YOLO - odkryj świat kolorów z tymi niezwykłymi skarpetami!Jaskrawe kolorowe skarpetki z napisem YOLO (You Only Live Once), gdzie prawa i lewa skarpetka różnią się kolorami. Załóż je, aby poczuć pozytywne emocje i poprawić sobie humor :) Socks 4 Luck !!!
Skarpetki z tęczą Białe skarpetki z tęczowymi paskami przy ściągaczu oraz symbolami płci. Symbole Wenus i Mars są różne na obu skarpetkach. Z tyłu nad piątą znajdują się słowa, które po założeniu skarpetek układają się w napis FREE PLANET.
Białe skarpetki z napisem Modne skarpetki z napisem "Stop plastic", w kolorze białym z czarnymi paskami na ściągaczu. Uratujmy Ziemię i chrońmy naszą Planetę przed plastikiem. Dzięki tym skarpetkom możesz wyrazić swoje zdanie - w słusznej sprawie oczywiście :) Ograniczajmy plastik jak tylko się da! Socks 4 Luck !!!
Damskie skarpetki z napisami OMG (Oh My God!) Czarne czy niebieskie? Niebieskie czy czarne? Prawa na lewą, czy lewa na prawą? Każdy się czasem zastanawia, co założyć... Te skarpetki mają ten sam wzór, ale prawa od lewej różni się kolorami. Idealne dla tych, którzy nie potrzebują pary do pary ;) Socks 4 Luck !!!  

Skarpetki z napisami czy kolorowymi wzorami?

Oba pomysły są dobre i na pewno bez względu na to, które skarpetki wybierzesz, będzie to znakomity wybór. Żyjemy w czasach, w których bardziej niż drogi prezent, cieszy prezent pomysłowy. Trafny pomysł liczy się też tam, gdzie nie znamy za dobrze obdarowywanego np. jego gustu czytelniczego czy muzycznego, gdy nie wiemy czy nie jest uczulony na orzechy w czekoladkach ;) Skarpetki to prezent bezpieczny, a skarpetki z napisami lub w kolorowe wzory na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę. 

Poznaj zalety skarpet 4LCK

Kupując nasze skarpetki masz pewność, że zostały wyprodukowane w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyżej jakości. Ich podstawą jest wysokogatunkowa bawełna czesana, stanowiąca 80 procent składu skarpetek, przez co Twoje stopy nie będą się nadmiernie przegrzewać i pocić. Użyty poliamid i elastan poprawiają elastyczność oraz zapobiegają zsuwaniu się skarpetek. Nie bez znaczenia jest także to, że skarpety są farbowane w Polsce, a zatem unikasz noszenia odzieży, której kolor nadały dziwne barwniki, często zakazane w UE, a używane w innych częściach świata. W dotyku nasze skarpetki są miękkie i „mięsiste”. Komfort noszenia poprawiają płaskie szwy typu Rosso. Po praniu nie spotka Cię przykra niespodzianka w postaci porozciąganych albo skurczonych skarpetek. Nasze skarpetki poznasz po małej wszywce z naszą nazwą i logiem. Co jeszcze nas wyróżnia? To wzornictwo! 

Czy można mieć za dużo skarpetek?

Naszym zdaniem, to oczywiste, że nie. Skarpety mają to do siebie, że często się gdzieś chowają. A jeśli mówimy jeszcze o kolorowych skarpetkach z napisami czy śmiesznymi wzorami to nie da się ukryć, że czym więcej, tym lepiej. Takie skarpetki to doskonały dodatek do każdego stroju – zarówno jeansów, szortów, sukienek, spódnic czy eleganckich garniturów, dla osób w każdym wieku i każdej płci. Atrakcyjne wzory poprawią humor nawet w najbardziej pochmurny poranek. Ze względu na duże i wciąż rosnące zainteresowanie skarpetkami z wesołymi wzorami oraz z napisami nawiązującymi do trendów czy przekonań, stale poszerzamy naszą bazę skarpetek, aby być na czasie z aktualną modą uliczną.